Накладка на сосок Philips AVENT SCF156 / 00, виготовлена з тонкого, м'якого силікону, який не має смаку і запаху, захищає потріскані і запалені соски під час годування грудьми. Малюк може легко захопити груди, не дивлячись на накладки, і щільно обхопити її. Завдяки особливій формі накладок малюк під час годування відчуватиме тепло і запах материнських грудей, а процес смоктання буде як і раніше стимулювати вироблення молока. Коли соски заживуть, дитина легко перейде на годування грудьми без використання захисних накладок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avent |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.01 кг |
| Вид | захисні накладки на сосок |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Дополнительно | діаметр: 15 мм |
| Материал | Силикон |
| Объем | 0.0005 м3 |
| Тип | Аксессуар |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴




