М’якенький ніжний зайчик простягає ручки для зворушливих обіймів. Іграшка приємних пастельних кольорів навіть візуально дарує гарний настрій. Яскравий зайчик Bungee Bunny для веселих ігор, а також для просто спокійного дозвілля. М’яка іграшка зможе стати для дитини «провідником» у країну снів, адже навіюватиме почуття затишку і спокою. Розміри іграшки дозволяють взяти її в дорогу, щоб улюблений друг дитини був завжди поруч.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Возраст ребенка | 1+ |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 25 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 948 ₴












