М'якенька та водночас музична іграшка у вигляді жабки. Іграшка всередині з музичною скринькою, яка дуже просто запускається. Просто потягніть за спеціальне червоне кільце і іграшка почне програвати приємну колискову. Заспокійлива мелодія сприятиме міцному сну дитини. Щаслива жаба з шарфом простягає лапки для обіймів. Гармонійні нейтральні кольори заспокоюватимуть дитину. Така жабка – ідеальний подарунок на хрещення або день народження немовляти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Объем | 0.0029 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 27 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 988 ₴









