М’яка іграшка-жабеня особлива тим, що повністю виготовлена з органічних, безпечних, натуральних матеріалів. Іграшка з бавовни. Всередині також наповнювач із котону. Жабка приємна, дещо бархатиста на догляд. Дизайн у стилі «печворк», смугасті вкраплення та інші деталі роблять жаку дуже зворушливою і тендітною на вигляд; її так і хочеться обійняти. Іграшка буквально випромінює приємну ауру, а тому м’яка жабка – чудовий супутник для дитини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 33 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 401 ₴



