Жабка-брязкальце – дивовижна іграшка, що закликає до гри. Невелика приємна на дотик іграшка адаптована спеціально для немовлят. Діти залюбки оглядатимуть іграшку, смикатимуть за лапки і в такий спосіб відкриватимуть для себе нові текстури і відчуття. Особливість іграшки – дрібні кульки всередині, тобто жабка – це водночас брязкальце.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Объем | 0.0010 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 15 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 567 ₴



