Мама-ведмедиця народила ведмедика Бонсайчика на 5 тижнів раніше - здоровеньким, але виглядав він набагато менше, ніж його брат і сестра. Навіть перебування на спеціальному курорті в Скелястих горах не допомогло йому наздогнати фізично інших ведмежат, які завжди були набагато сильнішими за нього. Він так і залишився меншим і слабшим від своїх однолітків. Але хіба він винен в цьому? Бонсай Ведмідь завжди крутився біля своєї мами замість того, щоб ходити з хлопцями на рибалку. Він залишився щасливим плюшевиськом до сьогоднішнього дня. І хто тепер розділить його доросле життя? Якщо тобі потрібен хороший товариш, все, що тобі потрібно зробити - це подряпати його за вухами і він буде твоїм на все життя!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Возраст ребенка | 1+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 37 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 985 ₴








