Багатофункціональна іграшка у вигляді зайчика – це і м’яка іграшка, і брязкальце. Зайчик Samuel Bunny настільки м’якенький, що його хочеться обіймати. А для немовлят іграшка спеціально оснащена прорізувачем; діти можуть гризти іграшку, вона абсолютно безпечна і не нашкодить. Окрім того, іграшка може «брязкати», або «скрипіти». Підвіски-брязкальця зайчика спонукатимуть дитину до руху, завдяки чому вона пізнаватиме нові текстури на дотик, розвиватиме тактильне, сенсорне, слухове сприйняття. Розмір іграшки: 27х7х10 см. Для дітей від народження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | 1+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 330 мм |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Особенности | із брязкальцем |
| Размер | 27 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 361 ₴



