М’якенький слоник справить пречудове враження і на дорослих, і на дітей. Взявши до рук іграшку, одразу відчуваєш ніжність і комфорт; іграшка з простими і водночас дуже приємними деталями: натуральна тканина, безпечні матеріали, приємна текстура. Добрий слоник немов випромінює добро і теплоту. Це чудова іграшка, яка стане супутником дитини у всіх справах: іграх, прогулянках, дорозі і навіть під час сну. Слоник простягає лапки і закликає до гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 24 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴










