Милий плюшевий монстр сіро-чорного кольору від німецького бренду sigikid. Іграшка вироблена із поліестеру, матеріал дуже приємний та безпечний для дітей. У монстра оригінальний дизайн: голова об’єднана із тулубом, лапки довгі, очі великі, кумедно розташовані над головою. Плюшева іграшка з унікальним дизайном полонить серце кожного! Вона стане улюбленою іграшкою та вірним другом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | 2+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 27 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 531 ₴



