Симпатичне ведмежа – м’яка, дуже приємна на дотик іграшка. Ведмежа одягнуте у миле текстильне платтячко. Особливість сукні в тому, що воно двостороннє. Тобто сьогодні одягаємо ведмежа у червону сукню, а завтра – в зелену. Дитина зможе перевдягати тваринку залежно від свого настрою чи, наприклад, погоди. sigikid створює іграшки з любов’ю і теплотою. Саме такі відчуття дарує мила м’яка іграшка. Виготовлена з безпечних матеріалів: текстилю та поліестеру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | 1+ |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| Объем | 0.0065 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 40 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 401 ₴





