Завдяки міні-мобілю у вигляді лисички дитина ніколи не нудьгуватиме в дорозі в автомобілі або в колясці. Іграшка з разючим хвостом легко кріпиться до будь-якої планки: у ліжечку, колясці або автокріслі. Мобіль абсолютно безпечний для здоров'я, виготовлений із нетоксичних матеріалів. Матеріал виробу – поліестер та бавовна. Мобіль напрочуд приємний і ніжний, дитина охоче буде торкатися підвісних елементів. За іграшкою легко доглядати, її можна прати. Розмір 24х10х7 см. Призначений для немовлят.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Дополнительно | кріпиться кільцем у хвості |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | для ліжечка |
| Объем | 0.0015 м3 |
| Принцип действия | без обертання |
| Розміри | 24 x 10 x 7 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Міні-мобайл |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 619 ₴









