Мобіль із іграшковими інструментами німецького виробника іграшок sigikid – це водночас розвивальна іграшка для малюків і стильний аксесуар у дитячу кімнату. Виріб виготовлений із безпечних матеріалів: поліестеру і котону. Мобіль являє собою дві перехресні м’які дуги із 5 підвісками у вигляді: гайкового ключа, викрутки, плоскогубців, молотка і пили. Такий оригінальний мобіль – чудовий подарунок для маленьких хлопчиків з народження. Іграшка у цупкій, дуже якісній фірмовій коробці розміром 30х17,5х5,5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Дополнительно | на петлі |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | для ліжечка |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Особенности | рух від дотику |
| Принцип действия | Механический |
| Розміри | 28 x 34 x 13 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Міні-мобайл |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 300 мм |
| Элементы питания | відсутнє |
Информация для заказа
- Цена: 851 ₴









