
Sigikid Заєць (9 см)
- Нет в наличии
- Код: 41422SK
567 ₴
Sigikid Заєць (9 см)Нет в наличии
567 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
М’яка іграшка-брязкальце у вигляді зайця. Іграшка заввишки 9 см. Вона виготовлений із безпечних, нетоксичних матеріалів – поліестеру та бавовни. Вони не здатна нашкодити. Іграшка напрочуд приємна на дотик. Завдяки спокійному кольору виробу, у дитини не напружуватиметься зір. Призначена для дітей з перших місяців життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Погремушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Возраст | 0-6 міс. |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Дополнительно | прання 30 °C |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 0.0008 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 567 ₴

