Інтерактивний заєць для перших відкриттів дитини. Іграшка оснащене безліччю деталей, що спонукають дитину до руху і пізнання нових текстур. Особлива іграшка сприятиме всебічному розвитку дитини з самого народження. Зайчик може «брязкати», або «скрипіти». Підвіски-брязкальця спонукатимуть дитину до руху, завдяки чому вона розвиватиме тактильне, сенсорне, слухове сприйняття. Для дітей від народження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 0.0038 м3 |
| Особенности | із брязкальцем |
| Размер | 30 см |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 337 ₴












