Функціональний стильний рюкзак для дівчаток вмістить усе необхідне. Тепер у дитини відпаде питання, куди покласти іграшки, спортивний інвентар, книжки та інші речі. Рюкзачок – незамінна річ для прогулянок, походів на спортивні заняття, поїздок до бабусі. Виготовлений із міцного, якісного нейлону. Конструкція забезпечує ідеальну посадку та не перевантажує спинку дитини. Аксесуар із яскравим дизайном має дуже стильний вигляд. Рюкзак серії аксесуарів Finky Pinky sigikid. Для дітей від 3 років. Розмір: 32х14х25 см. Рекомендований вік: 3-7 р.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Рюкзак |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 70 мм |
| Глубина | 14 см |
| Длина | 340 мм |
| Дополнительно | сітчасті бокові кишені для пляшок |
| Категория | для дівчаток |
| Материал | Нейлон |
| Об `єм | 4 л |
| Объем | 0.0079 м3 |
| Серия | Finky Pinky |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴



