Функціональний стильний рюзкак з аплікацією у вигляді життєрадісного кролика. Тепер у дитини відпаде питання, куди покласти іграшки, спортивний інвентар, книжки та інші речі. Рюкзачок – незамінна річ для прогулянок, походів на спортивні заняття, поїздок до бабусі. Підходить і для дівчаток, і для хлопчиків. Виготовлений із міцного, якісного нейлону. Конструкція забезпечує ідеальну посадку та не перевантажує спинку дитини. Рюкзак серії аксесуарів Finky Pinky sigikid. Для дітей від 3 років. Розмір: 24х10х22 см. Рекомендований вік: 3-7 р.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 30 мм |
| Глубина | 10 см |
| Длина | 250 мм |
| Дополнительно | регульовані ремені |
| Категория | для дівчаток |
| Материал | Нейлон |
| Об `єм | 1.5 л |
| Объем | 0.0017 м3 |
| Серия | Finky Pinky |
| Цвет | салатовий |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 834 ₴







