Чималий рюкзак із зображенням енергійного пірата Sammy Samoa. Це ідеальна сумка, в якій помістяться всі дитячі іграшки, змінний одяг, інвентар. Дитина зможе брати рюкзак у дитсадок, в гості, на прогулянку, на гуртки та секції. Рюкзак має основне відділення, а також додаткове на передній частині та бокові кишеньки. Стильний рюкзак блакитного кольору. Виготовлений із надміцного нейлону. Довжина ременів регулюється. Ергономічний рюкзак ідеальний для дитячої спинки. Надійну фіксацію забезпечить поперечна лямка між шлейками рюкзака.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 70 мм |
| Глубина | 12 см |
| Длина | 330 мм |
| Дополнительно | сітчасті бокові кишені для пляшок |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
| Об `єм | 5.76 л |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серия | Sammy Samoa |
| Цвет | салатовий |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴



