Вмістка косметична сумка-органайзер – незамінна річ, коли дитина вирушає в подорож або на канікули до бабусі. Зрештою, кожен похід на тренування не обійдеться без зручної косметички. Сумка з основним відділенням, в якому є додаткові кишеньки під сіткою, а також на блискавці. Велика кількість відділень дасть змогу зручно розташувати всередині зубну щітку, мило, шампунь та інші необхідні засоби. Сумка-органайзер зручна і надійна у використанні. Виконана у стильному дизайні, блакитно-салатового кольору.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 7 см |
| Длина | 180 мм |
| Дополнительно | сітчасті бокові кишені для пляшок |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Серия | Sammy Samoa |
| Цвет | салатовий |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 730 ₴





