Сумка для взуття і не тільки. Чудово підійде для транспортування спортивної форми, різного інвентарю для спортивних секцій тощо. Дитина зможе помістити у сумку всі необхідні речі для прогулянки. Виготовлена з надійного, цупкого, витривалого матеріалу. Яскрава сумочка із зображенням соковитих яблучок. Сумка колекції аксесуарів Apfelherz німецького бренду sigikid. Розмір 37х1х32 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 10 мм |
| Глубина | 1 см |
| Длина | 380 мм |
| Дополнительно | легке очищення |
| Категория | для дівчаток |
| Материал | Нейлон |
| Об `єм | 1.7 л |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Серия | Apfelherz |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴







