Сумка для взуття sigikid Forest – функціональна річ для походів на спортивні секції, гуртки, додаткові заняття. Всередині дитина зможе помістити всі необхідні речі: змінний одяг, взуття, інвентар. Сумка має одне відділення, яке стягується за допомогою шнурків. Шнурки також виконують функції шлейок рюкзака. Стильна сумка рожевого кольору.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 10 мм |
| Глубина | 1 см |
| Длина | 360 мм |
| Дополнительно | легке очищення |
| Категория | для дівчаток |
| Материал | Нейлон |
| Об `єм | 1.5 л |
| Объем | 0.0011 м3 |
| Серия | Forest |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 679 ₴



