Зручна сумка – важлива річ для походів на спортивні заняття, гуртки, або просто прогулянку. Функціональна сумка sigikid умістить взуття, змінний одяг, інвентар та інші необхідні речі. Сумка-рюкзачок не лише якісна, надійна, цупка, а й дуже стильна та яскрава, особливо підійде хлопчикам, котрі захоплюються футболом, адже на сумці зображений футболіст-воротар. Функціональність забезпечить додаткова кишеня на блискавці. Розмір сумки: 37х1х32. Функціональність забезпечить додаткова кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Высота | 10 мм |
| Глубина | 1 см |
| Длина | 380 мм |
| Дополнительно | легке очищення |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
| Об `єм | 1.1 л |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Серия | Kily Keeper |
| Цвет | салатовий |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 564 ₴






