Сумка sigikid – функціональна річ для походів на спортивні секції, гуртки, додаткові заняття. Всередині дитина зможе помістити всі необхідні речі: змінний одяг, взуття, інвентар. Сумка має одне відділення, яке стягується за допомогою шнурків. Шнури також виконують функції шлейок рюкзака. Стильна сумка блакитного кольору із зображенням пірата Sammy Samoa.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 330 мм |
| Дополнительно | легке очищення |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
| Об `єм | 0.5 л |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Серия | Sammy Samoa |
| Цвет | з візерунком/малюнком |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 532 ₴





