Яскравий кролик навіть візуально створює і дарує гарний настрій. А коли потягнути за кільце і запустити музичний механізм, кролик перетвориться на чарівну музичну іграшку, яка супроводжуватиме дитину у країну снів. Кролик дуже приємний на дотик; він слоник стане улюбленою іграшкою дитини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Музыкальная игрушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Хлопчатобумага |
| Объем | 0.0016 м3 |
| Особенности | прання при 30°C /перед пранням видалити музичний механізм |
| Размер | 23 см |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 158 ₴








