Кролик – водночас м’яка і музична іграшка. Механізм запуску іграшки усім відомий, його легко освоять малюки: якщо потягнути за шнурочок – заграє приємна класична мелодія – «Колискова» Моцарта. Іграшка підходить як для ігор, а також може виконувати функцію музичної іграшки для засинання. Розмір іграшкового кролика – 25х18х14 см. Виготовлений із безпечних, нетоксичних матеріалів – котону, поліестеру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Особенности | прання при 30°C /перед пранням видалити музичний механізм |
| Размер | 25 см |
| Тип | Музыкальная игрушка |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 223 ₴









