Ніжний на дотик, м’якенький слоник – красива, якісна, безпечна іграшка для дітей. Це водночас і м’яка, і музична іграшка. Механізм запуску іграшки усім відомий, його легко освоять малюки: якщо потягнути за шнурочок – заграє приємна класична мелодія. Приємний на дотик слоник стане улюбленою іграшкою дитини. Іграшка заввишки 22 см. Рекомендований вік: з народження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Музыкальная игрушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Особенности | прання при 30°C /перед пранням видалити музичний механізм |
| Размер | 22 см |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 256 ₴









