М’якенька блакитна ковдра із малюнком зайчика від німецького бренду sigikid. Ковдра вироблена із напрочуд приємного матеріалу – поліестеру, безпечність матеріалу затверджена німецькими стандартами, тому його можна використовувати від народження. Дітлахам буде приємно вкриватись ним, а сни будуть спокійними та солодкими.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.70 кг |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 390 мм |
| Догляд | прання 30 °C |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 0.0071 м3 |
| Рекомендований вік дитини | від 0 до 36 міс |
| Розміри | 100 x 2 x 75 см |
| Тип | дитяча ковдра |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴









