День народження – завжди дуже очікуване та яскраве свято. Напевно, немає жодної людини, яка хоча б раз у житті не задувала свічки на святковому торті, загадуючи бажання. Адже це одна із тих деталей, що відрізняє день народження від інших свят. Підставка для свічок «Гусінь Каміла» – практичний аксесуар для будь-якого дня народження. Набір складається з 8 різнокольорових яскравих вагончиків, кожен з них має підсвічник. На середній елемент потягу кріпиться цифра, що означає вік іменинника. Аксесуар виготовлений з дерева, тому є повністю безпечним для дітей. В комплект входять 10 окремих цифр, тому підставка для свічок буде атрибутом свята не один рік.
Про набір
Про набір
Яскравий набір декору до дня народження містить:
• підставку у вигляді милої різнокольорової гусені;
• різнокольорові дерев’яні цифри (від 1 до 9).
Використання
Завдяки різноманітності набору можна варіювати використання. Змінювати розташування цифр і свічок, а також доповнювати іншими аксесуарами goki. З допомогою такого набору дитина вивчить кольори і цифри. Аксесуар вироблений із натурального дерева, вкритого нетоксичними фарбами. Дерево надзвичайно добре оброблене і приємне на дотик.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 600 г |
| Вес | 0.60 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Категория | День народження |
| Количество | 18 шт |
| Комплектация | Підставки під свічки |
| Объем | 0.0041 м3 |
| Свято | День народження |
| Тип | Підсвічник |
| Цвет | різнокольорові |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 551 ₴




