Яскрава жабка – може бути однією з перших іграшок немовляти. Таку забавку називають «комфортером»: вона призначена для того, щоб створювати затишну обстановку навколо дитинки. Це ідеальна іграшка для засинання, а також для перших ігор. Іграшка спонукатиме дітей до рухів і в такий спосіб сприятиме покращенню дрібної моторики у дітей. М’якенька плюшева жабка дуже приємна на дотик. Розмір іграшки: 26 см. Німецький виробник іграшок sigikid представляє цілу серію виробів із зображенням життєрадісної, веселої жабки «Fortis Frog».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 26 см |
| Тип | іграшка-лялька |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴









