Знайомтесь із Шаф Шлоттер – модною вівцею із серії «Catwalk Pets» від sigikid. У серію входить 5 милих тваринок, їх особливість в тому, що на кожній вдягнений екстравагантний жупан. Іграшка м’яка, усі матеріали напрочуд приємні на дотик. Дитина весело та цікаво проводитиме час разом з приємною іграшкою, яка стане найулюбленішою. Для дітей від 3-х років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Возраст ребенка | 3+ |
| Высота | 320 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Объем | 0.0092 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 33 см |
| Серия | Catwalk Pets |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 085 ₴








