«Райдужний кролик» із брязкальцем та прорізувачем від sigikid для найменших. Зручна м’яка іграшка вироблена із безпечних матеріалів – поліестеру та бавовни. Вона привертатиме увагу малюка, підійматиме йому настрій та допомагатиме прорізуватись першим зубкам. Із такою іграшкою дітлахи залюбки засинатимуть або просто весело проводитимуть час.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | від 3 міс. |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Особенности | із брязкальцем |
| Размер | 26 см |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 442 ₴












