М'яка музична іграшка Лис від sigikid має чудову колискову, яка стане особливою для вашої дитини. Іграшка м'яка і безпечна, а музичний механізм зхований в середині. Просто потягніть за червоне кільце і ви почуєте ніжну мелодію, а ваш малюк зможе швидко заснути під неї. М'які музичні іграшки є прекрасним подарунком, щоб привітати малюка з народженням, бо вони зачаровують немовлят з першого дня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Музыкальная игрушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 28 см |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 418 ₴



