Шасі D-Link DMC -1000 має 16 слотів для установки 16 медіаконверторів. На передній панелі шасі має індикатори живлення та стану вентиляторів. Корпус стандартний, 19-ти дюймовий, призначений для установки в стійку, висота 2U. Також притаманна функція гарячої заміни. Шасі має вентилятори на задній панелі (суміщені з блоками живлення), 1 вбудований блок живлення та резервний блок живлення для розподілу навантаження (опціонально). Управління можливе з підтримкою Web-інтерфейсу та протоколу SNMP. Гарантована електрична ізоляція кожного медіаконвертера при установці в слот шасі.
• 16 слотів для установки 16 медiаконвертерiв
• Індикатори живлення і стану вентиляторів на передній панелі
• Стандартний 19-ти дюймовий корпус для установки в стійку, висота 2U
• Безперебійна робота і висока відмовостійкість
• 16 слотів для установки 16 медiаконвертерiв
• Індикатори живлення і стану вентиляторів на передній панелі
• Стандартний 19-ти дюймовий корпус для установки в стійку, висота 2U
• Безперебійна робота і висока відмовостійкість
Функція гарячої заміни
• Підтримка гарячої заміни медiаконвертерiв
• Гаряча заміна резервних блоків живлення
Живлення і функція охолодження
• Вентилятори на задній панелі (суміщені з блоками живлення)
• 1 вбудований блок живлення
• Управління з підтримкою Web-інтерфейсу і протоколу SNMP
• Резервний блок живлення для розподілу навантаження (опціонально)
• Електрична ізоляція кожного медіаконвертера при установці в слот шасі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.10 кг |
| Высота | 230 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 500 мм |
| Интерфейсы | слот /16 слотів для установки 16 медiаконвертерiв |
| Объем | 0.0644 м3 |
| Підтримка протоколів | SNMP |
| Совместимость | D-Link |
| Тип | шасі /для медiаконвертерiв |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 424 ₴




