Багатофункціональна м’яка іграшка-комфортер призначення для немовлят із самого народження. Це ідеальна іграшка для засинання, а також для перших ігор діточок. Іграшка спонукатиме дітей до рухів і в такий спосіб сприятиме покращенню дрібної моторики у дітей. М’якеньке лисенятко приємне на дотик: дуже ніжне, комфортне. Вироблене із приємного поліестеру плюшу та бавовни. Розмір іграшки: 24 x 19 x 11 см. Німецький виробник іграшок sigikid представляє цілу серію виробів із зображенням життєрадісного, веселого лисенятка «Fudallo Fox».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 0.0037 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 23 см |
| Тип | іграшка-лялька |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴









