Найяскравіший слоник, якого ви тільки бачили! Німецький бренд sigikid створив дитячу м’яку іграшку, вироблену із натуральних матеріалів, тому вона підходить малюкам від народження. Слоник-дівчинка - із м’якої вовни, із яскравими вставками шматочків поліестеру та бавовни. Іграшка прикрашена аплікацією із червоно-рожевої квіточки. Усі дівчата будуть у захваті від милого слоника. Він оберігатиме сон малюків і підтримуватиме їх у житті. Висота іграшки 31 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 31 см |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 296 ₴








