Картина з паєток на чорній оксамитовій основі із зображенням тістечок прикрасить стіни маленького кафе - дитячого або справжнього дорослого. В основу з пінопласту, згідно до схемою, прикріплюються кольорові блискітки за допомогою маленьких шипів. В результаті - ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі є все необхідне, в тому числі: пінопластова основа 25х34 см, оксамитова база в цяточку, упаковки з блискітками різних кольорів, шпильки та інструкція. Аплікація блискітками - цікавий і захоплюючий процес, який вимагає уважності, посидючості й акуратності. Рекомендований вік: 8 +
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sequin Art |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 8+ |
| Высота | 280 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0043 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Картинка з блискітками |
| Цвет | різнокольоровий/мікс |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴




