Сім'я веселих пінгвінів, які подорожують на льоду. Саме таку картину з блискіток ви зможете створити завдяки набору для творчості від Sequin Art. У комплекті ви знайдете все необхідне: трафарет, основу, кольорові блискітки, металеві шпильки та інструкцію. Готова картина розміром 25х34 см буде мерехтіти та піднімати настрій! Аплікації з блискіток - цікавий і захоплюючий процес, який вимагає уважності, посидючості й акуратності. Рекомендований вік: від 6 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sequin Art |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 6+ |
| Высота | 280 мм |
| Габарити | 25X34 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0043 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Картинка з блискітками |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 546 ₴




