Далекі світи, галактики, загадкові комети й небесні тіла, планети та їх супутники овіяні науковими таємницями й незрозумілими феноменами. Ближче познайомити дитину з цим величезним світом та розкрити креативні таланти допоможе набір для творчості Sequin Art «Космос, Сонце, Місяць і зірки». У наборі знаходяться 3 заготовки розміром 16х16 см, які треба прикрасити. Для початку необхідно покрити заготовки фарбами на свій вибір. Потім, слідуючи шаблону, прикріпити різнокольорові блискітки на призначені місця, щоб в результаті вийшла повноцінна, красива і барвиста картинка. Готовими аплікаціями можна декорувати стіни в дитячій кімнаті або подарувати їх друзям. Аплікація блискітками - це захоплююче заняття, яке розвиває дрібну моторику пальчиків, посидючість, уважність і акуратність. Дитина з непідробним інтересом буде збирати яскраві сяючі елементи в цілісний малюнок. Йому сподобається не тільки результат роботи, а й сам творчий процес.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sequin Art |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 8+ |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0064 м3 |
| Стать дитини | дівчинка |
| Тип | Картинка з блискітками /3 шт. |
| Упаковка | Картонная |
| Цвет | різнокольоровий/мікс |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴







