Величний Біг-Бен посеред нічного Лондону. Таку розкішну і велику картину із блискучих паєток ви зможете зробити разом із набором для творчості від Sequin Art. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові блискітки, фарби, пензлик, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 17х50 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації з блискіток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 8 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sequin Art |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 8+ |
| Высота | 530 мм |
| Габарити | 50x19 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 40 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0051 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Картинка з блискітками |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴




