Запальна пара танцюристів фраменко - розкішна картина з блискіток від Sequin Art. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові блискітки, металеві шпильки і інструкція. Готова картина розміром 17х50 см мерехтіти і піднімати настрій! Аплікації з блискіток - цікавий і захоплюючий процес, який вимагає уважності, посидючості й акуратності. Рекомендований вік: від 8 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sequin Art |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 8+ |
| Высота | 530 мм |
| Габарити | 19x50 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 40 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0049 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Картинка з блискітками |
| Цвет | різнокольоровий/мікс |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴



