Sequin Art пропонує вам власноруч створити яскраву картину із кольорового блискучого піску та паєток «Фея» від виробника Sequin Art. Блискучий пісок («зоряний пил») перетворює картину у справжній витвір мистецтва. Під час створення картини, ви будете використовувати декілька технік. Готове зображення буде яскраве та об’ємне, воно мерехтітиме незалежно від світла. Розмір картини 26х26 см, у наборі є все необхідне для захопливого творчого процесу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sequin Art |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 8+ |
| Высота | 280 мм |
| Габарити | 25 x 34 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0043 м3 |
| Стать дитини | дівчинка |
| Тип | Картинка з блискітками |
| Упаковка | Картонная |
| Цвет | різнокольоровий/мікс |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴



