Оригінальна і яскрава картина із блискіток для маленьких модників від Sequin Art! Картина із зображенням кольорових та яскравих кедів. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові блискітки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі є все необхідне, зокрема: пінопластова основа 25х34 см, оксамитова база у крапку, упаковки з блискітками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» блискітками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sequin Art |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 8+ |
| Высота | 40 мм |
| Габарити | 25X34 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0043 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Картинка з блискітками |
| Упаковка | Картонная |
| Цвет | різнокольоровий/мікс |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴



