Постільний ігровий комплект приємного кольору від німецького виробника іграшок nic. Набір сприятиме тому, щоб ігри з ляльками проходили максимально цікаво і реалістично. Усі вироби з м’яким наповнювачем усередині. Елементи постільного набору напрочуд приємні на дотик, виготовлені з екологічно чистого, безпечного матеріалу. Набір для дітей від двох років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Вид | Постільний комплект |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Объем | 0.0043 м3 |
| Пол | Девочка |
| Тема | ігри з ляльками |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴



