Іграшковий касовий апарат – чудовий спосіб зробити дитячу гру «в магазин» більш реалістичною. Ігровий набір містить усе необхідне для захопливої гри: касовий апарат з калькулятором і мікрофоном, сканер, корзинку з набором продуктів, кредитну картку, грошові купюри і навіть монетки. Як і справжній касовий апарат, іграшковий також закривається на ключик. А відкрити його можна, натиснувши на кнопку «Open». Особливість іграшки – звукові ефекти, які точно відповідають тим, що можна почути біля каси у справжньому супермаркеті: наприклад, звук сканування товару. Живлення від батарейок типу АА (в комплект не входять). Для дітей від трьох років.
Про набір
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Same Toy |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | вбудований калькулятор |
| Вес | 0.60 кг |
| Вид | Касовий апарат |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Объем | 0.0103 м3 |
| Особенности | Калькулятор |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 22х16х8 см |
| Розміри упаковки | 32х19х17 см |
| Тема | магазин |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 320 мм |
| Элементы питания | AA x 2 шт. /не входять до комплекту |
Информация для заказа
- Цена: 859 ₴











