Магнітні конструктори Magplayer – сучасні іграшкові набори, з допомогою яких можна створити дивовижні конструкції, споруди, фігури – наприклад, ракету, фігурку монстра чи будь-яку споруду. Набір у зручному контейнері, який оснащений ручкою. В такому боксі конструктор легко транпсортувати. Велика кількість деталей (81 шт.) дарує безліч можливостей для гри. По периметру деталей розташовані магніти. Завдяки такій особливості деталі легко скріплюються; конструкція виходить добре зафіксованою, стійкою і міцною. Набір можна розширювати і доповнювати елементами з інших наборів Magplayer. Рекомендований вік: 3+.
Комплектація та особливості складання
У наборі Magplayer 81 деталь, з якої можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного та при цьому нетоксичного пластику.
Комплектація та особливості складання
У наборі Magplayer 81 деталь, з якої можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного та при цьому нетоксичного пластику.
Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз’єднуються між собою завдяки намагніченим граням. У наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей. У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати. Окремі деталі з літерами. Також у наборі 2 основи з коліщатками для конструювання транспортних моделей і 8 деталей для оглядового колеса.
Розвиток під час гри
З допомогою набору діти не лише ознайомляться з основами геометрії, вивчать назви фігур, а й розвинуть численні навички і уміння, покращать координацію рухів і моторику. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.00 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 81 шт |
| Комплектация | пластиковий контейнер |
| Объем | 0.0095 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴







