Magplayer – інноваційний сучасний конструктор, для складання якого не потрібні інструменти чи скріплювальні деталі. Особливість елементів Magplayer у тому, що вони намагнічені по периметру. Набір складається з 28 деталей у вигляді геометричних фігур – квадратів, трикутників, півкіл. Варіативність фігур дозволяє побудувати численні конструкції. Магнітне кріплення надійне: фігури будуть міцні, стійкі. Особливість комплекту – наявність коліс для складання транспортних моделей. Набір для дітей від 3 років.
Комплектація та особливості складання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 28 шт |
| Объем | 0.0036 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴






