Конструктор без скріплювальних деталей – це можливо. Сучасний конструктор із деталями, що намагнічені по периметру легко і дуже цікаво складати. У наборі 41 деталь, по периметру яких розташовані магніти. Завдяки такій особливості деталі легко скріплюються; конструкція виходить добре зафіксованою, стійкою і міцною. Велика кількість елементів дозволяє сконструювати численні фігури. Можна побудувати будівлю, модель транспорту, або навіть фігуру робота, як зображено на коробці. Набір можна розширювати і доповнювати елементами з інших наборів Magplayer. Рекомендований вік: 3+.
Комплектація та особливості складання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.60 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 41 шт |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴







