Сконструювати поїзд і безліч інших конструкцій, моделей, фігур можливо за допомогою набору Magplayer. Для цього непотрібно жодних додаткових інструментів або скріплювальних деталей. Елементи Magplayer мають спеціальні магніти, що розташовані по периметру деталі, завдяки чому деталі легко з’єднуються і надійно фіксуються в єдину конструкцію. Набір можна розширювати і доповнювати елементами з інших наборів Magplayer, а також із LEGO DUPLO. Рекомендований вік: 3+.
Комплектація та особливості складання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.45 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 400 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Объем | 0.0102 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 320 мм |
| Элементы питания | 3xAA /в комплект не входят |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴







