Настільна гра «Один, два, «ква» - цікава гра з плаваючими жабками на ставку. Завдання гри – перемістити якого швидше свої жабки через усе ігрове поле і доставити їх на пляж. Настільна гра для 2-3 гравців. Цікава гра неодмінно подарує море позитивних емоцій, азартний настрій і незабутнє дозвілля. В комплекті ігрова дошка, гральні кубики і фігурки жабок. Усі ігрові елементи виготовлені з деревини. Рекомендований вік учасників: 3+.
У складі грального набору такі елементи:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.45 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 400 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Логічні |
| Количество игроков | від 2 до 3 |
| Комплектация | ігровий кубик /3шт. |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Размер | 37.5 см |
| Розвиток здібностей | логіка |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴





