«Веселі ведмедики» - гра на пам'ять, уважність, логіку та удачу. В настільну гру необхідно грати вчотирьох. Мета гри – якомога швидше скласти фігурку ведмедика з п’яти деталей. Для цього необхідно кидати кубик і обирати фрагменти фігурки. Будьте уважні, адже несподівано гра може змінитися і тепер ви повинні складати фігурку ведмедика іншого кольору. Рекомендований вік учасників: 3+. Виробник– німецький бренд goki, авто якісних, корисних, розвивальних, безпечних іграшок, виготовлених із сертифікованих матеріалів.
У складі грального набору такі елементи:
У складі грального набору такі елементи:
- Гральна дошка-«карусель» діаметром 37,5 см.
- 20 фрагментів для складання 4 фігурок ведмедиків;
- Кубик;
- Паличка з червоною головкою для обертання дошки-«каруселі»;
- Інструкція з правилами гри.
Користь гри:
Гра розроблена студентами і професором коледжу м. Кіль. Вона розвиває пізнавання кольорів і цифр, а завдяки ефекту випадковості при кидку кубика організовує спільну гру в дусі суперництва, вчить дитину уважності і спостережливості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.45 кг |
| Вид | Навчальна |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 400 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Навчальні |
| Количество игроков | від 2 до 4 |
| Комплектация | ігровий кубик |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0062 м3 |
| Размер | 38 см діаметр |
| Розвиток здібностей | увага |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴





