«Поїзд-алфавіт» – незвичайний розвивальний пазл. Фрагменти пазлу складаються у поїзд. У наборі 27 фрагментів. Великий поїзд неодмінно здивує дитину. Різнобарвний пазл із яскравими зображеннями тварин. З допомогою іграшки діти вивчать букви, назви тварин. Пазл – корисна іграшка, яка сприяє розвитку моторних навичок, покращує уважність і пам'ять. Для дітей від трьох років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Картон |
| Тематика | Животные |
| Тип | Пазл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.26 кг |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| К-ть фрагментів | 27 шт |
| Объем | 0.0066 м3 |
| Особенности | Кругла коробка з ручкою для перенесення |
| Пол | Девочка |
| Розмір пазла | 300 x 15 см |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴





